Technical Line

Hedefimiz tv broadcast sistemleri ve hizmetleri hayata geçirmek, güçlü ilişkiler kurmak, son tarihlere uymak, iş gereksinimlerine en iyi teknolojik uyumu ve çözümleri bulmaktır. Teknik şartların ve ticari koşulların denklemlerinde en iyi seçeneğin elde edilmesine odaklanıyoruz.

Live Event Streaming

Canlı etkinlik akışı parmaklarınızın ucunda. Bulut akışının esnekliğinin keyfini çıkarırken dizüstü bilgisayarlara, akıllı telefonlara, tabletlere ve OTT cihazlarına teslimatı kolaylaştırın.

Broadcast & OTT

Sağlam ve ölçeklenebilir birleşik akış iş akışı sağlar; kurulum ve bakımı basitleştirir ve izleyicilerinizle herhangi bir cihaza bağlanmanıza yardımcı olur.

Live-Video Uygulamaları ve Servisleri

İsterseniz bir sonraki büyük canlı yayın platformunu kurmak istersiniz ya da mobil uygulamanızın kullanıcılarına canlı yayın yapma seçeneği sunmak istiyorsanız, bunun gerçekleşmesine yardımcı olabilir.

Film ve Yayın Sistemleri

Medya Merkezleri, Radyo ve Televizyon İstasyonları, Yapım Stüdyoları ve Taşıtları, OBVAN’lar, SNG’ler, Yapım Sonrası Evleri, Düzenleme Odaları, Kayıt Stüdyoları, Karıştırma Stüdyoları, IPTV, OTT, Akış Çözümleri

Ses ve Görüntü Sistemleri

Sinema Teknolojileri, Çok Amaçlı Mekanlar, Profesyonel Aydınlatma, Telekonferans, Toplantı Odası Çözümleri, Dijital Tabela, sunum ve gösteri sistemleri, Dijital Kütüphaneler ve Müzeler

Bilgi İletişimi ve Uydu Sistemleri

Veri Merkezleri, Bilişim ve Veri Ağları, Telekomünikasyon ve İletim Çözümleri, Sunucular ve Sanallaştırma, Veri Yedekleme, Arşivleme Çözümleri, RF, Yayın, Uydu, IP, Anten ve Kablo uygulamaları için çözümler.