Profesyonel Dekupe ve Retouch

Create Lines, profesyonel rötuş ve fotoğraf retouch, yaratıcı resim düzenleme, görüntü birleştirme, logo tasarımı,  ve uluslararası alanda grafik tasarım hizmetleri sunan profesyonel fotoğraf rötuşları (retouch) ve yaratıcı ekiplerden oluşan yaratıcı bir ajanstır .

Kaliteli

Vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmeye yardımcı oluyoruz.

Uygun Fiyat

Kaliteye 10₺ 'den başlayan fiyatlarla sahip olun.

Tecrübe

Yüksek kalitede ürün sunmaya özen gösteriyoruz.

Ürün Retouch

— Giderek daha fazla internet mağazası ürünlerinin sunumuna dikkat ediyor. Sonuçta, fotoğrafın kalitesi doğrudan ürünlerin satışını etkiler. Giysi, ayakkabı, iç çamaşırı, ev aletleri gibi ürünlerin çevrimiçi mağazaları için seri rötuş deneyimine sahibiz.
Giysiler / Ürünler / Mücevherler / Gıda / Kozmetikler / Çanta / Ayakkabı

Editorial Retouch

— Editoryal Rötuş; görüntüyü olabildiğince doğal tutmaya ve yalnızca dikkat dağıtıcı unsurları kaldırmaya çalışıyoruz. Bu rötuş şeklinin tipik olarak bir ürün, marka veya hizmeti tam yansıtması gerekir. Resimler dergilerde veya yayınlarda arama dijitalde ve reklamlar için yaygın olarak kullanılır.

Portre Retouch

— Portrait Retouching: Portre Rötuşunda tipik olarak kişinin görünüşünün tüm kişisel niteliklerini ve özelliklerini olduğu gibi bırakmaya çalışırız. Görüntü rötuş yapılmamış gibi görünmelidir.

Dekupe

— Giderek daha fazla internet mağazası ürünlerinin sunumuna dikkat ediyor. Sonuçta, fotoğrafın kalitesi doğrudan ürünlerin satışını etkiler. Ürünleri şeffaf veya renkli bir arka plana yerleştirme ve fotoğrafları birleştirme gibi hizmetler sunuyoruz.
Fiyat almak için hemen iletime geçebilirsiniz?

Rötuştan Daha Fazlası

— 01
Benzersiz yeni müşteri katılım sürecimiz, uzmanlığımızı tutarlı ve yüksek kaliteli görsel varlıklar oluşturmak için vizyonunuza ve hedeflerinize uygulamamızı sağlar. Ayrıca, projenizin üretim sonrası süresini ve maliyetini en aza indirmeyi ve olası sorunları ortaya çıkmadan önlemeyi amaçlayan üretim öncesi danışmanlık hizmeti de sunuyoruz.

CL'da Üretim

— 02
Bir ürün lansmanı, promosyon kampanyası veya ürün sayfanız için bir perakendeci web sitesinde en kaliteli güzellik veya kozmetik ürün resimleri üretmek için doğru yeteneği bulamıyor musunuz? Daireyi tamamlamak isteriz. Kapsamlı sektör bilgimiz ve irtibatlarımızla, sizi sınıfının en iyisi Los Angeles merkezli ticari güzellik, kozmetik ürün fotoğrafçıları ve makyaj sanatçıları ile bağlayabiliriz.

Ekibimiz

— 03
CL'da faaliyet gösteren ekibimiz, e-ticaret markaları için güzellik ve ürün rötuşlama konusunda uzmanlaşmış bir profesyonel ekibiz. On yıldan uzun süredir ticari fotoğrafçılık ve rötuş tecrübesi ile sizlere daha iyi bir hizmet veremeye çalışıyoruz.

Commercial Retouching (Ürün Düzenleme)

Ticari Rötuş genellikle bir ürün veya hizmetin reklamını yapmak ve satmak için kullanılır ve çok daha geniş bir yelpazedeki konuları (otomobiller, giysiler, ürünler, mücevherler, gıda, havayolları, kozmetikler, vb.) Kapsar. Bunlar, ürünü satmak, tabiri caizse “anlaşmayı kapatmak”  için görüntülerdir , bu nedenle izleyicinin konu ile kişisel düzeyde ilişki kurabilmesi veya görüntüde ürün veya hizmete sahip olma ihtiyacını hissetmesi gerekir.

• Bir kez daha dikkat dağıtan tüm unsurları kaldırmamız bekleniyor. Görüntüye bağlı olarak tamamlanması birkaç saat sürebilir ve normal olarak önceki iki kategoriden daha fazla zaman alır.

• Çevreyi “güzelleştirmek” ve fotoğrafta hoş bir atmosfer yaratmak için görüntünün bazı bölümlerini sık sık değiştirmek zorundayız.

• Her bir görüntünün bu öğe açısından kendi düşünceleri olsa da, müşterinin son görüntünün nasıl görünmesi gerektiği konusunda kendi gereksinimleri de olacaktır.

• Burada hatırlanması gereken önemli şey, resim koleksiyonunun her şeyden önce görsel tutarlılığa sahip olması gerektiğidir.

Urun
dergi

Yayın Düzenlemeler (Editorial Retouching)

Editoryal Rötuş ile ilgili olarak, görüntüyü olabildiğince doğal tutmaya ve yalnızca dikkat dağıtıcı unsurları kaldırmaya çalışıyoruz. Bu rötuş şeklinin tipik olarak bir ürün, marka veya hizmeti tanıtması gerekir, çünkü görüntüler dergilerde veya yayınlarda arama kitapları / başyazılar / reklamlar için yaygın olarak kullanılır.,

• Genellikle yara izleri ve benler gibi kalıcı özellikleri kaldırmamız, kırışıklıkların yoğunluğunu azaltmamız ve görüntüdeki cilt renk değişikliklerini ayarlamamız beklenir. Cilt temizlenmeli, ancak aşırı cilalanmamalıdır.

• Editoryaller genellikle bir hikaye, konunun bir dizi görüntüsüdür. Kontrast, renk düzeltme ve seçilen görüntü kalitesi ayarlarının tümü, serideki tüm görüntülerle eşleşmeli ve tutarlı olmalıdır.

Portrait Retouching

Portre Rötuşunda tipik olarak kişinin görünüşünün tüm kişisel niteliklerini ve özelliklerini olduğu gibi bırakmaya çalışırız. Görüntü rötuş yapılmamış gibi görünmelidir. Headshots ve Model Testleri genellikle bu kategoride ele alınır, çünkü konuyu gerçek görünümlerine dayanarak potansiyel çalışma yapabilmeleri için mümkün olduğunca doğal olarak tasvir etmeyi gerektirirler.

• Yara izleri, çiller ve benler gibi tüm kalıcı özellikleri bırakmayı hedeflemeliyiz. Görüntüye bağlı olarak, bu özelliklerin yoğunluğunu vurgulamak veya azaltmak isteyebilirsiniz. Bununla birlikte, sivilce, cildin kızarıklığı, morluklar gibi kalıcı olmayan özellikler tipik olarak temizlenir, en aza indirilir.

• Cilt, yukarıda belirtilen kalıcı olmayan ayrıntıların kaldırılması dışında genellikle bozulmadan bırakılır. Kadın güzellik portrelerinde, cilt dokusu tipik olarak gurur verici görünmek için eşitlenir, ancak mükemmelliğe parlatılmaz.

• Cilt dokusunu seçerseniz veya iyileştirmeniz istenirse, kontrast ekleyin, rengi düzeltin ve görüntüyü keskinleştirin – ince tutun. Orijinal görüntüden veya konunun tasvirinden uzaklaşmayın.

Retouch-2
Beauty

Beauty Retouching

Güzellik Fotoğrafçılığı, özel müşteriler için basit Güzellik portrelerinden bir avuç alt kategoriye sahiptir (normal Portrelerden biraz daha rötuş), Saç şekillendirme fotoğrafçılığı, Ünlü fotoğrafçılığı, Moda Güzellik – bu türler önceki tüm kategorilere göre cilt rötuşuna daha fazla dikkat gerektirir.

Makyaj Güzellik fotoğrafçılığı, cildin ilgi odağı olduğu ve genellikle görüntünün% 90’ına kadar çıktığı tiptir, bu nedenle yüksek düzeyde beceri ve deneyim gerektiren en çok zaman alan rötuş türüdür.

• Görüntüdeki tüm kalıcı ve geçici “kusurları” ortadan kaldırmamız bekleniyor.

• Cilt kusursuz bir şekilde temizlenmeli ve düzgünleştirilmelidir. Dodge & Burn gibi önemli rötuş teknikleri  genellikle oldukça parlak bir görünüm elde etmek için kullanılır.

• Saç şekillendirme fotoğrafçılığında saç rötuşlanması zor bir başka öğedir. Çok fazla beceri ve deneyim gerektirir.

• Görüntü için gerekli olan şeye bağlı olarak, güzellik rötuşunun tamamlanması 3 ila düzinelerce saat arasında bir zaman alabilir.

Creative Retouch

Diğer rötuş şekillerinden farklı olarak, Yaratıcı Rötuş bir konu hakkındaki “gerçeği” tasvir etmekten ziyade bir sanat eseri ya da belirli bir yaratıcı vizyon olarak görülür. Birden fazla görüntü veya öğeyi birleştirmek, tek bir görüntüden elde edilemeyen farklı gerçeklikler veya yaratıcı diyarlar yaratabileceklerinden bu kategoriye girer. Böylece bu çalışma, görüntünün “inşa edildiği” ve tamamlandığı şekliyle görüntünün kendi bütünlüğünü korumasını sağlama açısından en yoğun ve talepkar olacaktır.