Creative — Reklam

Büyük markalar bir fikirle başlar, dünyada bir şeylerin eksik olduğuna dair bir inanç. Yardım edemediğimiz ancak bizim gibi inanan başkalarını bulma umuduyla paylaşacağımız bir ideoloji. Ortak bir amaç doğrultusunda bir araya gelmiş çeşitli bir ekibiz. Yaptığımız her şey, dünyada bir fark yaratmaya inanıyoruz ve bunu eşsiz Marka İnanç felsefemiz, sahip olduğumuz platform ve yarattığımız toplum aracılığıyla yapmak için çok çalışıyoruz.
01
• Markanız ne diyor?
• Markanız ne yapıyor?
• Hikayenizi izleyicilerinizle nasıl paylaşıyorsunuz?

keşif

içerik

02
Markanın tonunu ve sesini doğru, zorlayıcı ve savunuculu olan mesajlaşmayı hazırlamak (veya düzenlemek) için müşterilerimizle yakın çalışırırız.
03
Her proje eşsizdir. Ancak çoğu, çoklu tasarım çözümleri sunumu ile başlar. Müşteri tercih ettiği bir yönü seçtikten sonra, bir dizi inceleme turu boyunca genişletilir ve rafine edilir. Özel fotoğrafçılık, illüstrasyon ve infographics da üretilir.

dizayn

üretim

04
Üretim sürecimiz her proje türüne veya kursa özgüdür. Fakat hepsi ayrıntılarla ortak bir saplantı paylaşıyorlar. Bir yayın, bir pazarlama kampanyası, bir paket tasarımı veya etkinlik grafikleri olsun, prova ve onay sürecimiz kusursuzluk sağlamak için tasarlanmıştır.

Yaratıcı bir ortak mı arıyorsunuz? Hadi Konuşalım.