Markalaşma + Tasarım

İster daha iyi kullanıcı deneyimine ya da temelden yapılandırmaya ihtiyaç duyan köklü bir marka olsun, markalarınızın hikayesini açık ve anlamlı bir şekilde sunmaya özen gösteriyoruz. Çarpıcı çözümler görsel olarak çekici ve etkili kullanıcı arayüzleri oluşturuyoruz.

Net Hedefler

Özel ve ulaşılabilir video hedefleri için sizinle birlikte çalışıyoruz. Bu başarınızı ölçmenizi kolaylaştırır ve projeye net bir yön verir.

Hedef Kitle

Video projeleri için iyi araştırmalar çok önemlidir. Var olan verilerinizi hedef kitlenize ve neye önem verdiklerine dair analizlerle destekliyoruz.

Mesajlar

Birlikte, markanızla uyumlu olan hedef kitlenize yönelik eylemler gerçekleştirmek ve izleyicileriniz için ilgi çekici bir temel mesaj oluşturmaya çalışıyoruz.

Yaratıcı Fikir

Bir hayal gücü ve içgörü karışımı kullanarak, videonuz için yaratıcı bir konsept geliştiriyoruz. Fikir ortaya çıktıktan sonra anlatıyı oluştururuz.

Mesajlar

Mesajınızı ve hikayenizi içeren bir senaryosunu oluşturuyoruz. Ayrıca bitmiş parçayı görselleştirmenize yardımcı oluyoruz.

Film — Animasyon

İş artık prodüksiyon aşamasına geldi. Ondan sonra hikaye ve yaratıcı fikirlerin hayata geçirildiği düzenleme ve animasyon çalışması geliyor.

Final

Tamamen mutlu olduğunuzda, video içeriğinizi dağıtmanın zamanı geldi.

Yaratıcı bir ortak mı arıyorsunuz? Hadi Konuşalım.